fbpx

SEO Specialista Tomáš Stýskala pro město Havířov

Jsem SEO specialista a konzultant, který se zaměřuje na optimalizace webových stránek pro vyhledávače již od roku 2009. Jezdím pravidelně každý měsíc do Havířova, protože preferuji osobní přístup a jsem schopen prezentovat viditelné výsledky na poli internetového marketingu. Mým cílem je zjistit, jaké klíčové slova jsou pro webovou stránku důležité a poté navrhnu strategii, podle které každý měsíc pravidelně optimalizuji webové stránky, které posunu na nejlepší možné pozice, aby měla webová stránka lepší návštěvnost a eshopy vyšší obrat. Stejně jako do Havířova jezdím pravidelně do blízkých měst v okolí jako Karviná, Ostrava nebo Český Těšín. Jsem totiž SEO specialista z Frýdku-Místku a všechny tyto města jsou v mé blízkosti.

Služby

Mezi mé poskytované služby pro město Havířov tedy patří:

  • SEO analýza
  • optimalizace webový stránek
  • linkbuilding
  • copywriting
  • internetový marketing
  • PPC reklama
  • tvorba microsite
  • PR a další

Služby nabízím dvěma způsoby. Můžete si vybrat konkrétní službu, tedy například jen linkbuilding, ale také můžete vše nechat na mne a já sám vyberu, co bude pro webovou stránku nejlepší formou komplexních služeb, protože za mou mnohaletou praxí vím, jak pomoci. Záleží jen a jen na vás, o co máte zájem.

Pro koho jsou komplexní a konkrétní služby

  1. Komplexní služby jsou vhodné pro klienty, kteří začínají s e-shopem či firmou a chtějí být od začátku vedení profesionálem, aby neplýtvali časem ani penězi. Pro klienty, kteří vědí, co chtějí a chtějí být vidět a uspět na trhu.
  2. Konkrétní služby jsou vhodné pro klienty, kteří již svou firmu či e-shop mají, avšak mají v plánu něco zlepšit. Ať už se jedná o zvýšení poptávek po jejich službách či produktech nebo reklamní kampaně. Viz výše uvedené odrážky

Spolupráce

Optimalizace webů a SEO konzultace zajišťuji prostřednictvím osobních schůzek ve městě Havířov a blízkém okolí, kde na základě vašeho projektu navrhnu strategický plán, který bude v online marketingu fungovat a bude efektivní.

Nemusíte se bát, že bychom jednali o něčem, co vy nechcete. Já pracuji s klienty individuálně, takže se vždy budeme ubírat směrem, který chcete.

Práce na dálku

Své služby neposkytuji pouze v Havířově a blízkém okolí jako je třeba Karviná, Nový Jičín, Opava a Frýdek-Místek, ale také v jiných městech po celé České republice, jako je Praha, Zlín, Třinec, Ústí nad Labem, Olomouc, Brno atd.

V případě spolupráce na dálku nabízím pravidelní měsíční report s výsledky, e-mailing a pravidelné telefonní hovory či konferenční hovory vedené přes Skype.

Záruka

Mé jméno je Tomáš Stýskala a právě mé jméno vám bude zárukou kvality. Práce bude odvedena pečlivě a s rozvahou. Já osobně se o vás budu starat. Provedu vás celým světem internetového marketingu, který dobře znám.

Naše spolupráce bude od prvních mejlů a telefonátů až po samostatnou práci. Pomůžu vám s analytickými nástroji a dalšími prostředky nutnými k naplnění naší strategie dle vašich požadavků.

Spolupracuji také s prověřenými specialisty, kteří se zabývají UX a PPC reklamou. Mám také vlastní tým na copywriting.

V případě nezávazné schůzky či hovoru mě neváhejte kontaktovat.

Tomáš Stýskala

Telefon: 774 390 488

email: info@seokonzult.cz