Optimalizace webových stránek, SEO

SEO, tedy optimalizace webových stránek je mým koníčkem, mojí prací. Cílem je zvýšit návštěvnost webových stránek, zlepšit pozice klíčových slov, podpořit značku, zvýšit povědomé o firmě a u eshopů zvýšit obrat. Co tedy vlastně dělám jako SEO specialista?

  1. Optimalizuji webové stránky pro vyhledávače u naších klientů již od roku 2009 a mám zkušenosti s internetovým marketingem se zaměřením na Českou republiku.
  2. Optimalizace webových stránek jsou samozřejmostí každého úspěšného webu, který je v moderní době vyhledávání na internetu strategický pro podnikání.
  3. Navrhuji optimální strategické řešení internetového marketingu podle finančních prostředků a plánů na několik měsíců dopředu.
  4. Dokáži optimalizovat i finanční náklady na internetovou reklamu. Navrhnu optimální strategii internetového marketingu, která ušetří finance na méně potřebných projektech.
  5. Zaměřuji se na komplexní služby v oblasti internetového marketingu a SEO. Ideální řešení optimalizace webových stránek jsou komplexní SEO služby, které zahrnutí všechny potřebné optimalizační techniky k dosažení stanovených cílů.
  6. Výhodou optimalizace webových stránek je cílené zaměření na zlepšování pozic klíčových slov ve vyhledávání. Klíčovými prvky je tedy copywriting a linkbuilding.

Co optimalizace webových stránek představuje?

seo optimalizace

Jedná se o proces, který začíná analýzou webové stránky. Jedná se o analýzu klíčových slov, následně kontrolu obsahové části, meta tagů a technické části. Podle této analýze se navrhne postup, jak zlepšit tyto on-page faktory, aby obsah webové stránky měl dobré potenciál na optimalizaci. Navrhuji doporučení na úpravu obsahu a poté všechny doporučení aplikuji do praxe. Vyžádám se potřebné přístup, nechám si připravit obsah od copywritera, upravím dle SEO specifikací, interně prolinkuji a navrhnu další doporučení na úpravu struktury webu a vylepšení.

Dále se jedná o analýzu off-page faktorů, tedy odkazového profilu. Podívám jaké stránka má zpětné odkazy, jaká je jejich kvalita a srovnám si to s konkurencí. Podle zjištěných informací navrhnu strategii na budování zpětných odkazů, jaký je třeba měsíční rozpočet a celou strategii budu konzultovat s klientem, aby měl plný přehled nad tím, co se plánuje, jaké jsou možnosti, čeho můžeme dosáhnout a za jaké náklady.

Zaměřujete se v rámci ČR na konkrétní lokality či města? Využijte služby lokální seo marketing.

SEO, optimalizace www stránek

Pro optimalizaci webové stránky je důležitá informovanost, která je pro spolupráci SEO specialisty s klientem důležitá. Každému klientovi doporučuji jednou měsíčně konzultaci a to telefonickou nebo třeba u kafíčka, aby se předaly všechny informace o plánovaném postupu, dosažených výsledcích a souvislostech, které jsou důležité pro propagaci u jiných marketingových kanálů od SEO, až po PPC reklamní kampaně.

Pro lepší orientaci na internetu doporučuji si listovat v SEO slovníku, kde najdete fráze, které souvisí nejen se SEO, ale i obecně s výrazy, které se na internetu často objevují.

Nebojte se na cokoliv zeptat, všechny dotazy posílejte na info@seokonzult.cz nebo volejte přímo na 774 390 488. Váš SEO specialista Tomáš Stýskala

Jak na optimalizaci webových stránek?

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače je mojí specializací již přes 14 let a věřím, že dalších 14 let mám před sebou, protože mě tato práce baví. Je to můj core byznys a chci, aby moji klienti, kteří za mnou přišli s důvěrou, měli lépe optimalizovaný web, který zlepšuje i jejich byznys. Zvyšovat návštěvnost není cílem, cílem je obvykle zvýšení poptávek po službách firmy a zvýšení počtu poptávek. Každý projekt je unikátní a proto „jak na optimalizaci“ otázka nemá jednoduchou odpověď. Svůj názor na webovou stránku vám řeknu i během prvního pětiminutového hovoru, protože můj počítač je doslova plný chytrých SEO nástrojů a vím přesně co dělat, když vidím webovou stránku a jak ji nejlépe optimalizovat. Podle toho i budete vědět cenovou nabídku.

Informace aktualizovány 8.8.2023
Tomáš Stýskala
SEO specialista