Komplexní SEO služby

Pokud chcete mít celý internetový marketing pod jednou střechou, tzv. full SEO servis (all-in-one), tak jste na správném místě.

Proč komplexní SEO službu? Na základě analýzy, doporučení a výše měsíčního rozpočtu navrhnu strategii na míru a budu využívat nástroje internetového marketingu a to nejefektivněji, vzhledem k individuálním potřebám dané webové stránky a dosažení cílů.

Výše měsíčního paušálu odpovídá počtu hodin, které jsou nutné pro dosažení cílů.

Nejčastější dotazy:

1) Jaká je výše měsíčního paušálu na SEO?

Jedná se o individuální cenu a to na základě časové náročnosti a odpovídá počtu hodin, které se v průměru věnuji danému projektu. Nejnižší cena je 4.000 Kč / měsíčně.

2) Podle čeho se stanovuje cena měsíčního paušálu?

Malé webové prezentace lokálního zaměření (například nehtové studio Ostrava, tesařství Liberec, účetnictví Havířov), které mají nízkou konkurenci, jsou časově méně náročně a optimalizace webové stránky je jednodušší, cena je proto nižší. Na druhé straně jsou velké e-shopy, které nabízí velké množství produktů, zaměření je na mnoho klíčových slov a zároveň je na internetu mnoho konkurence. Na velké projekty tak často využívám i externisty, kteří jsou specialisty pro každý daný kanál internetového marketingu, ke kterému je třeba přistupovat s maximální péčí.

3) Lze se domluvit na ceně podle výsledku?

Nenabízím možnost platby jen na základě dosažených výsledků v SEO, například podle dosažených pozic klíčových slov, zvýšení návštěvnosti nebo tržeb. Jedná se o rozhodnutí na základě osobních zkušeností, konzultaci z kolegy v oboru. Dále vím, jakým stylem firmy poskytující tyto služby se zárukou fungují a nemohl bych tuto práci odvádět s dobrým pocitem vzhledem k ceně a složitosti smlouvy.

4) Jak zjistím, že platím za odvedenou práci?

Vytvářím na začátku každého měsíce pravidelně přehled odvedené práce a všechny potřebné informace, aby klient měl jistotu, co se děje a kam to směřuje.

5) Mohu dostat slevu?

Neposkytuji slevy. Svoji práce se vážím. Snížení výše měsíčního paušálu má vliv na kvalitu odvedené práce a musíte počítat s tím, že se sníží počet hodin, které strávím na optimalizaci webové stránky. Dále musíte mít na paměti, že výše měsíčního paušálu se nesmí dostat pod hranici, kterou já považuji za nutnou, abych mohl svou práci odvádět dobře a byla vidět na výsledcích.

6) Jaká je minimální délka trvání spolupráce?

Spolupráci doporučuji na minimální délku 6 měsíců a to z důvodu, že účinnost optimalizace webových stránek zpravidla jde vidět až u 3 měsíce a já rád překládám pozitivní výsledky dříve, než se může klient rozhodnout, jestli chce v práci pokračovat a v jakém rozsahu. U komplexní optimalizace vytvářím proto strategii zpravidla (ale ne vždy) na půl roku a po tomto období se vyhodnotí výsledky a doporučí se další strategie na míru.

7) Mohu upravit smlouvu v průběhu platnosti?

Ano na základě domluvy lze měnit smlouvy kdykoliv a to na základě aktuální situace. Například budete chtít rozšířit službu o správu PPC kampaní, e-mail marketing, vytvořit podpůrné micro site nebo omezit správu na sociální síti Facebook nebo snížit rozpočet na publikaci PR článků na online magazínech.

8) Je možnosti osobních konzultací nebo workshopů?

V průběhu trvání smlouvy můžete kdykoliv využít možnosti osobní konzultace nebo workshopu (na základě předchozí domluvy) v sídle firmy ve Frýdku-Místku, případně skype konference. Zároveň je možnost dojezdu kdekoliv do ČR, ale jízda je zpoplatněna dle standardního ceníku pro služební cesty. Do Prahy jezdím pravidelně za svými klienty jednou měsíčně, pokud bude vyhovovat termín, tak cesta není zpoplatněna. Pro základní orientaci v SEO doporučuji přečíst SEO slovník.