SEO specialista Tomáš Stýskala

Tomáš Stýskala

Ve svých 35 letech a po 9 letech praxe vím, jak pomoci…

Jmenuji se Tomáš Stýskala a jsem SEO specialista a konzultant internetového marketingu.

Mám déle než 9 let zkušeností v oboru optimalizace webových stránek a to od tvorby analýz, SEO auditu, PPC reklam, reklamních kampaní na Facebooku, budování zpětných odkazů a vedení marketingového týmu, který tyto SEO a PPC aktivity naplňoval.

Hlavní specializaci mám na optimalizaci webových stránek pro vyhledávače, odborně si říkám SEO specialista.

Rozumím dobře technické stránce, protože jsem pracoval 6 let ve firmě, která tyto webové stránky vytvářela a podílela se na úpravě webových stránek od klientů na různých redakčních systémech a platformách.

Využívám placené nástroje a užitečné aplikace, abych mohl zajistit profesionální SEO a přinášet svým klientům reálné výsledky, které s každým klientem pravidelně konzultuji, aby měli maximální informovanost o vývoji optimalizace webových stránek.

Nyní jsem od roku 2016 freelancer na volné noze. V roce 2019 stále bydlím ve Frýdku-Místku. Konzultuji v následujících městech, kde zaměřuji svou práci a předávám zkušenosti jako SEO specialista:

Frýdek-Místek, Ostrava, Havířov, Karviná, Nový Jičín, Český Těšín, Brno, Praha.

Kontaktní údaje:
info@seokonzult.cz
+420 774 390 488

Fakturační údaje:
Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
IČO: 01208331 ,
DIČ: CZ8404034969
Jsem plátce DPH.

Jaký rozdíl je mezi SEO specialistou a SEO konzultantem?

Neexistuje přesný termín, který by vystihl tyto dva pány, ale z vlastní zkušenosti jsem vypozoroval, že SEO konzultanti se věnují více analýze webové stránce a jejich konkurenci, hodně si povídají s klienty, přenáší úkoly na kompetentní lidi, které vyplývají z analýzy. Proto se více označuji jako SEO specialista, protože to je ten pán, co realizuje celou optimalizaci webové stránky, tzv. „kontinuální SEO“, tedy pravidelně pracuje na tom, aby se stránka dostala na lepší pozici v přirozeném vyhledávání.

Ano, specialista je často i jako konzultant a naopak, já však ten poměr specialisty vidím tak na 85%, ale jako konzultant jen 15%. Nejsem největší expert na tvorbu SEO auditu, který začne příběhem několik person, rozebere technickou analýzu a skončí pohádkovým závěrem. Jsem si ale jistý, že jsem ta pravá osoba, která nakopne webovou stránku na lepší pozice, zvýší celkovou návštěvnost a navíc vám vše vysvětlí, aby jste měli dokonalý přehled o průběhu.