fbpx

SEO Specialista Tomáš Stýskala pro město Český Těšín

Jsem SEO specialista z Frýdku-Místku a pravidelně jezdím do Českého Těšína, abych mohl se svými klienty konzultovat postup optimalizace webové stránky pro vyhledávače a lépe nasměrovat vedení internetového marketingu pro dlouhodobou spolupráci, která bude oboustranně spokojená. Firma bude lépe propagovaná, na lepších pozicích ve vyhledávání a eshopy budou vykazovat nejen vyšší obrat, ale i zisk.

Pro své klienty jsem SEO konzultant a specialista, který poskytuje své služby již od roku 2009 v oboru online marketing. V současné době je toto odvětví na trhu velmi žádáno. To zajisté poznal každý, kdo provozuje firmu či e-shop.

Mé SEO služby

Jak jsem již nadnesl, mimo komplexních služeb nabízím také konkrétní a to dle vašich požadavků. Záleží, zda chcete vybudovat značku, zvýšit obrat, zviditelnit firmu, zvýšit poptávku po vašich službách či produktech.

Nabízím:

  • SEO analýza
  • optimalizace webových stránek
  • copywriting
  • lingbuilding
  • tvorba microsite
  • internetový marketing
  • PPC reklama, PR aj.

S kým pracuji

Zárukou poskytnutí opravdu kvalitních služeb je mé jméno – Tomáš Stýskala. Osobně se o vás budu starat a provedu vás celým světem internetového marketingu a to od prvních krůčků až po cílovou čáru.

Mám své týmy a spolupracovníky, kteří jsou jedničkami ve svém oboru. Specialisté se zabývají PPC reklamou, UX ale i dalšími věcmi. Mám týmy na copywriting a linkbuilding.

Sám se aktivně věnuji optimalizacím webových stránek.

Průběh spolupráce

Konkrétně SEO služby a optimalizace webů zajišťuji prostřednictvím osobních schůzek, na kterých dle vašich požadavků a plánů navrhnu strategicky přesně ten online marketing, který bude pro váš projekt nejefektivnější.

Jestliže nesídlíte přímo ve městě Český Těšín ale v blízkém okolí, taktéž vám pravidelně nabízím osobní schůzky, na kterých budeme projednávat mimo jiné i posuny a veškerá reálná řešení pro váš projekt.

K mé spolupráci s klienty patří taktéž zasílání měsíčních reportů s výsledky odvedené práce a také e-mailing, telefonní a konferenční hovory přes Skype.

Vzdálená města

Jsem z Moravskoslezského kraje, konkrétně Frýdku-Místku a mám rád osobní přístup, ale zajišťuji spolupráci také pro Brno, Havířov, Kladno, Karvinou, Olomouc, Pardubice, Třinec, Nový Jičín, Hradec Králové, Ostrava a mnoho dalších měst po České republice.

Tomáš Stýskala, 774 390 488

info@seokonzult.cz