fbpx

SEO Specialista Tomáš Stýskala pro město Brno

Jmenuji se Tomáš Stýskala, jsem SEO specialista, který pravidelně jezdí do Brna, kde svým klientům zajišťuji optimalizace webových stránek pro vyhledávače. Pomáhám firmám růst, zviditelňovat se na internetu, lépe se propagovat a v neposlední řadě hlavně pomáhám e-shopům zvyšovat obrat a dělat byznys více ziskovější. Mám rád osobní přístup, který je v počátcích dlouhodobé spolupráce hodně důležitý. Jsem z Ostravy a jezdím pravidelně každý měsíc přes Brno až do Prahy, abych každému klientu mohl ukázat viditelné výsledky, konzultovat postup mé práce a doporučení, které posunou byznys tím správným směrem.

Co nabízím

  • optimalizace webových stránek pro vyhledávače
  • SEO konzultace, SEO analýza
  • linkbuilding, copywriting
  • online marketing
  • PPC reklama

Praxe

Má práce je zaručena ne jen mým jménem, ale také 9 letou praxí, což je vzhledem k oblasti, ve které pracuji (online marketing) dost dlouhá doba. Pracuji se svými klienty individuálně a přesně dle jejich představ.

S klienty uskutečňuji osobní schůzky, na kterých je provádím krůčkem po krůčku k efektivní práci. Optimalizace webových stránek a SEO konzultace jsou hluboké vody, ve kterých se lze jednoduše ztratit.

Navrhnu proto strategii, která bude nejvhodnější pro vámi zadané požadavky. Poté vás naučím, jak správně plánovat, používat a využívat marketingové strategie a analytické nástroje. Online marketing není složitý, jen je dobré mít odbornou pomoc a průvodce, který tomu rozumí.

Jestliže se chcete zaměřit pouze na určitou část jako je PR, copywriting, linkbuilding aj. není problém opět sestavit strategii dle vašich představ.

Služby nenabízím pouze pro město Brno, ale také okolí nebo vzdálené města jako Olomouc, Praha, Plzeň, Ostrava.

Vzdálená součinnost

Pracovat můžeme i na dálku a to pomocí pravidelných telefonních hovorů, skype konferencí a e-mailingu.

Měsíční reporty vám budou důkazem postupu v plnění vašeho projektu.

Proč mít vlastního konzultanta?

V současné době je trh přesycený různými e-shopy, že je fajn mít nebo znát někoho, kdo v těchto vodách umí dobře „plavat“. Jsem SEO specialista a proto přesně vím, jak vám pomoci a jak vás posunout tím správným směrem.

Pomůžu vám s kampaněmi, marketingem, objednávkami, vybudováním značky, reklamou a také analýzou. Naučím vás jak docílit vyšších obratů a kdy a jak se vyplatí investovat do reklamy.

Pravidelně vám budu zasílat reporty s výsledky vaší práce.

I v Brně se s mou pomocí naučíte pracovat efektivně a šetřit váš čas.

Sám nebo spolu?

Nemusíte se bát, že byste mě oslovili jako svého SEO konzultanta a ve výsledku na to byli sami. V Brně je spousta příležitostí jak rozjet zrovna váš byznys. A přesně od toho, máte mě. Pomoc vždy a všude.

Kdykoli mě kontaktujte.

Tomáš Stýskala, 774 390 488, info@seokonzult.cz