ShopCamp, co očekávat?

05/01/2016

shopcamp

Pokud podnikáte v oblasti webových stránek, vlastníte e-shop nebo spolupracujete v této oblasti, tak rozhodně si nenechte ujít ShopCamp. Jedná se o konferenci, která se zaměřuje na e-commerce. Můžete se vzdělávat například pomocí různých školení, díky kterým by své vědomosti posílili a zase posunuli o krok dál či o úroveň výše. Také jsou k mání nejrůznější publikace, které jsou unikátní zejména proto, že je většinou napsali lidé, kteří mají v dané oblasti zkušenosti, proto se vám je rozhodli předat právě takovou formou, jakou většinou bývá kniha nebo e-kniha či jiný tištěný magazín, který se vám dostane do rukou. Takové zkušenosti obsažené v knize či na školeních nebo přednáškách jsou doslova k nezaplacení a mnohdy pomůžou právě s tím, s čím potřebujete pomoct, ale ještě o tom nevíte.

Unikátní je právě ShopCamp

Pakliže se vám nechce zrovna číst a brali byste takové velké vzdělávání a sdělování svých zkušeností především jednou do roka, pak je pro vás tou nejlepší variantou ShopCamp, který se každoročně koná v Praze, a to v období kolem měsíce září. Jedná se o unikátní událost, na kterou se sjedou nejen SEO konzultanti, PPC specialisté, grafici, programátoři, markeťáci, Ijťáci, ale také provozovatelé e-shopů nebo členové marketingového týmu.

Pro ně je taková událost naprosto skvělá, protože mohou získat řadu kontaktů a naučit se něco o oboru, ve kterém podnikají či pracují.

Koho na ShopCampu můžete potkat?

Schází se zde pravidelně celá řada známých tváří jako Petr Svoboda, Jan Kalianko, Marek Hnátek, jan Kvasnička, Mário Roženský a další. Uvidíte zde prezentace předních marketingových agentur a firem, které nabízí různá řešení pro majitelé e-shopů.