Jsem Shoptet partner

11/04/2019

shoptet partner

V roce 2018 Shoptet sestavil výběr profesionálů z různých oblasti od marketingu, copywritingu až po grafiku. Jako SEO specialista jsem na tomto seznamu nemohl chybět, protože mám řadu spokojených klientů, kteří využívají eshop systém Shoptet, který patří mezi nejpoužívanější platformy v ČR. Jedná se o krátkou prezentaci na webu partneri.shoptet.cz, ale důvod, proč tam jsem je hlavně následující.

Proč Shoptet?

Mám rád, když má zájem o SEO služby potenciální klient, který je na shoptet platformě, protože ji dokonale ovládám, má všechny potřebné funkce pro správu SEO a hlavně tomu mohu věřit. Navíc se nemusím moc bát, že by skončila podpora a neustálý vývoj platormy. Nepotřebuji dělat promo na Shoptet, ale nebojím se říci, že tomu systému věřím a mohu to s klidným svědomím doporučit.

Shoptet je aktuálně nejpoužívanější redakční systém na eshopy a už dávno se nepoužívá jen pro malé eshopy a začínající podnikatele v ecommerce a stále více vidím dobře upravené Shoptet systémy, které mohou konkurovat velkým systémům na míru.

Tomáš Stýskala