SEO specialista Tomáš Stýskala pro Frýdek

seo frýdek místek
Přednáším o SEO ve Frýdku-Místku

Jsem SEO specialista a konzultant se zaměřením na optimalizaci webových stránek pro vyhledávače. Své služby nabízím pro město Frýdek-Místek a blízké okolí jako Ostrava, Havířov nebo Karviná. Vyrostl jsem ve Frýdku-Místku, kde žiji již 35 let. Ve Frýdku-Místku tedy poskytuji služby SEO, optimalizuji webové stránky pro vyhledávače, aby byly na předních pozicích a to na základě dlouhodobé spolupráce s mými klienty, kterým pomáhám zviditelňovat jejich firmy na internetu, zvyšovat návštěvnost a obrat na e-shopům.

Jak pracuji jako SEO specialista

1. Osobně – (SEO) optimalizace Frýdek-Místek
Jedná-li se o město v blízkosti Frýdku-Místku či přímo v něm, pak pravidelně nabízím osobní schůzky, kdy jako konzultant na základě vašeho projektu, navrhnu strategii odpovídající přesně tomu internetovému marketingu, který pro vás bude nejefektivnější. Nejsem pouze konzultant, protože jsem přímo daný odborník na SEO, který bude nejen každý krok konzultovat, ale taky pracovat a tedy naplňovat cíle, aby byla firma více viditelná a měla prosperující byznys.

2. Na dálku – (SEO) optimalizaci mimo Frýdek-Místek
Pokud budeme spolupracovat na dálku, nabízím zasílání pravidelných měsíčních reportů s výsledky odvedené práce, také e-mailing, telefonní a konferenční hovory vedené přes Skype.

Kvalita SEO služeb

Zárukou kvalitně odvedené práce vám bude mé jméno – Tomáš Stýskala. Já osobně se o vás budu pravidelně a pečlivě starat a provedu vás celým online marketingem a to od prvních krůčků až do konce.

Aktivně se v online světě pohybuji více než 9 let a to napříč neustále vyvíjejícím se trendům a novinkám. Internetový (online) marketing je velmi proměnlivé prostředí a není jednoduché se v něm vyznat, jestliže jste začátečník.

Proto máte mě, tohle prostředí velmi dobře znám a rád vám předám své zkušenosti a znalosti. Dobře vím, co v dnešní době platí a co jak funguje.

Výhodou lokální spolupráce je předávání informací osobně. Rád optimalizuji webové stránky pro firmy z Frýdku-Místku.

S kým spolupracuji?

Spolupracuji například s odborníky na UX, PPC reklamu a Facebook marketing a hlavně jsem v denním kontaktu s copywritery. Pro SEO je hodně důležitý obsah a copywriter potřebuje dobré zadání, aby mohl odvést dobrou práci. Zároveň kontroluji odvedenou práci každého copywritera a následně provedu tzv. „SEO korekturu“.

Internetový (online) marketing Frýdek-Místek

Často se mě stává, že dostávám poptávky nejen na SEO, ale i ostatní online marketingové kanály a díky zmíněné spolupráci s odborníky jsem schopen zajistit komplexní služby a využít opravdu jen ty, které fungují. Základem je však vždy SEO. Jsem schopen nastavit reklamní kampaň menšího rozsahu, nastavit e-mailing nebo facebook marketing, ale to, v čem jsem opravdu na dobré úrovni, tak je vždy SEO.

 

Myslíte si, že právě vy potřebujete mé služby? Chcete zviditelnit vaši firmu? Chcete zvýšit obraty na eshopu? Kontaktujte mě na:

tel.: 774 390 488

e-mailu: info@seokonzult.cz

 

Aktualizace článku: 19.7.2019
Autor: Tomáš Stýskala